Carter Bond

Carter Bond to marka powstała dzięki inspiracji buntowniczym kręgom wschodniego Londynu  w latach 80., kiedy to europejskie domy mody nie miały żadnych ograniczeń ani wskazówek co do sposobu projektowania.


Obszary industrialne, dni kultury muzyki rave i acid jazzu tak bardzo wówczas popularnego w Londynie zainspirowały Jonathana Sceatsa do zaprojektowania marki Carter Bond w oparciu o jego osobiste wspomnienia i emocje z czasów młodzieńczej, kreatywnej duszy. Dzięki temu Carter Bond stał się marką postrzeganą raczej jako osobowość niż firma.

To marka kreatywna, świadoma i pewna siebie, która wyznacza obecnie trendy w nowoczesnej modzie, ale także dba o to, by w tym nurcie zawsze pojawiły się klasyczne retro klimaty. Carter Bond to brand, który nie boi się łamać zasad i zawsze działa na bazie inspiracji naturalnym środowiskiem przemysłowym. To wszsystko zaś odbywa się w połączeniu z prostotą i emocjami, które wydają się niespotykane. Jedno jest pewne - okulary Carter Bond sięgają do przeszłości, czasu obecnego i są raz na zawsze.