O nas

Nie ma lepszego dodatku modowego, który aktualizowałoby Twój styl tak szybko, jak para zupełnie nowych okularów.

Jest to jednak nie tylko niezbędna część garderoby każdego miłośnika mody, lecz przede wszystkim najlepszy i najzdrowszy sposób na poprawne widzenie.

Niezależnie od tego, czy nosisz okulary z soczewkami korekcyjnymi czy też okulary zwane potocznie zerówkami, warto dobrać oprawki takie, które idealnie pasują do indywidualnego kształtu twarzy, ale też wpisują się w aktualne trendy modowe.

Nowoczesne, przyciągające wzrok okulary mogą momentalnie odświeżyć Twój wygląd, a dzięki niebanalnym oprawkom wyróżnisz się podczas spacerów po mieście, w pracy czy na uczelni.  

Pasją naszego salonu jest śledzenie bieżących trendów okularowej mody. Dzięki temu w naszej ofercie znaleźć można nietuzinkowe, wyjątkowe projekty oprawek, które nie znajdą się na półkach przeciętnych salonów optycznych.

Nasz salon to oczywiście nie tylko sprzedaż oprawek, ale i profesjonalnie przeprowadzone badania wzroku, specjalistyczny dobór szkieł i kompleksowa obsługa klienta.

W efekcie opuścisz nasze miejsce z parą przepięknych, doskonale dobranych okularów na swojej twarzy, które szybko staną się Twoim ulubionym dodatkiem!