Regulamin konkursu na Facebooku

1. Organizatorem konkursu jest właściciel Salonu Optycznego Młyńska 3, firma Phytavie sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Piątkowskiej 116/A10 w Poznaniu. Serwis Facebook nie jest bezpośrednim Organizatorem konkursu oraz nie bierze odpowiedzialności za te działania.

2. Konkurs trwa od 18.07.2020 roku do 31.08.2020 roku. W tym czasie uczestnicy mogą zgłaszać swój udział.

3. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić profil na portalu Facebook https://www.facebook.com/optykmlynska3 , udostępnienie postu konkursowego w formie filmiku (ze statusem "Publiczny"), który został opublikowany 18.07.2020 roku oraz napisanie w odpowiedzi komentarzu pod nim na pytanie "Co pragniesz dostrzec przez magiczne okulary". 

4. Spośród osób, które spełnią wszystkie warunki komisja powołana przez Organizatora wyłoni dwie osoby, które zdobędą nagrody. Kryteriami przyjętymi przez Organizatora są: kreatywność, poprawność językowa, oryginalność oraz atrakcyjność zaprezentowanego w komentarzu opisu. Komisja zobowiązuje się do zakończenia obrad oraz opublikowania wyników konkursu do dnia 15.09.2020 roku. Wyniki konkursu pojawią się w poście na profilu Salonu Optycznego Młyńska 3 na portalu Facebook.
5. Osoba, która zajmie pierwsze miejsce w konkursie wygrywa voucher o wartości 500 złotych do wykorzystania w Salonie Optycznym Młyńska 3. Voucher można odebrać osobiście na terenie salonu lub zostanie on wysłany pocztą na adres wskazany przez laureata. Ważność vouchera trwa do 31.12.2020 roku. 

6. Osoba, która zajmie w konkursie drugie miejsce otrzyma wybrane przez siebie etui na okulary spośród asortymentu dostępnego w Salonie Optycznym Młyńska 3.

7. Fundatorem nagród jest Organizator.

8. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników Konkursu jest Organizator.

9. Dostęp do Konkursu jest bezpłatny i wymaga rejestracji na portalu społecznościowym Facebook.

10. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zaakceptowanie niniejszego Regulaminu oraz poprawne wykonanie wszystkich zadań opisanych w pkt. 3 regulaminu.